CHRÁM TERAPIE TĚLA A DUŠE

Bachovy esence

Bachova květová terapie patří k velmi účinným jemněhmotným terapeutickým technikám. Sada Bachovy květové terapie je tvořena 38 esencemi různých květů a rostlin, které pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Vedle toho sada Bachových esencí obsahuje i tzv. krizovou esenci Rescue, složenou z 5 esencí, která se hodí pro první pomoc při každodenních problémech.

Terapeut vybere na základě vyhodnocení problémů klienta vhodnou sestavu esencí, které uvolní zablokovanou energii a uvedou ji opět do pohybu. Tím se člověk stává odolnější a schopnější čelit zevním vlivům, ale i vypořádat se se strachy, bolestmi i starostmi z minulosti. Bachovy esence lze úspěšně využít k překonání symptomů psychického i fyzického rázu.

Bachovy esence působí na emocionální úrovni, pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a negativní pocity přeměňují na pozitivní. Jejich účinek a působení je u každého individuální, dají se kombinovat s dalšími terapeutickými technikami, pomáhají vytvářet pozitivní základnu pro účinnou multidimenzionální terapii.

Bachovy esence

Zpět na terapie duše

© 2012 • Webdesign by Marek Šašek • Všechna práva vyhrazena